MULJUR IGAKS OLUKORRAKS

SKIOLD muljurTäielik muljurite programm

SKIOLD pakub muljureid kõikidele karja suurustele alates mõnest hobusest kuni mitmesaja piimalehmani.

Tooteseeria hõlmab 2 põhimudelit mitmes erinevas variandis:

  • kaks või kolm veetavat rulli;
  • erinevad mootori suurused;
  • erinev tootlikkus;
  • erinev väljalaskeava kõrgus.

KOMPAKTNE EHITUS

Kolm suurt purustajat on oma ehituselt tugevad ja väga kompaktsed. Masinad on valmistatud 8-12 mm terasplaatidest ja paigaldatud tugevale raamile. Mitu magnetseparaatorit sisselaskeava juures takistavad võõrkehade sattumist rullidele, mis on paigaldatud tugevatele kuullaagritele.

Purustajaid on saadaval kas madalate või kõrgete tugijalgadega koos vibratsiooni summutitega, mis väldivad vibratsiooni levimist  vundamendile.

TÖÖTAVAD KAHEL VÕI KOLMEL RULLIKUL

SKIOLD muljurKB160 on saadaval kahe erineva versioonina: üks kahe rullikuga ja teine kolme rullikuga. Kahe rulliga versioon on mõeldud tavaliste teraviljade purustamiseks nagu kaer, oder ja nisu. Kui purustate herneid, maisi või ube, on nende toormaterjalide eelpurustamiseks enne lõppjahvatusprotseduuri vaja kolmandat rulli.

Kui teil on kahe rulliga muljur ja hiljem on teil näiteks vaja purustada herneid, on võimalik paigaldada kolmas rull olemasolevasse purustajasse. KB200 ja KB300 muljurid on standardina varustatud kolm rulliga.

MUGAV KASUTADA

Muljurid on väga käepärased. Purustusastet saab reguleerida tugeva 1 või 2 suure pitspoldiga varustatud U-kujulise käepideme abil reguleerides ekstsentriku abil rullid üksteise suhtes täpselt proportsionaalselt.

Kui purustaja on varustatud kolme rulliga, on sõltuvalt toormaterjalist vaja reguleerida kolmanda rulli vahemaad proportsionaalselt vastasoleva rulliga.

Võimsust saab reguleerida vastavalt mootori koormusele sisselaskeava juures oleva siibriga, pärast seda kui rullide vaheline kaugus on reguleeritud soovitud purustusastmeni.

KB160

See 4 kW elektromootoriga muljur on kõige populaarsem mudel, kuna selle võimsus katab enamuse 40-150 pealise piimakarja farmide vajadustest. KB160 on saadaval kahe erineva mudelina: kahe või kolme rulliga, mistõttu sobib seade hästi tavalise teravilja ning samuti herneste ja maisi purustamiseks.

 

KB300

Standardina on käesolev muljur varustatud kolme rulliga ja suur tootlikkuse vahemik sobib eelkõige suurtele loomafarmidele.

SUUR TOOTLIKKUSE / KW SUHE

SKIOLD muljurite lihtne ja läbimõeldud ehitus tagab väga kõrge tootlikkuse / kW suhte. Energiakulu teravilja purustamisel on 50-70 % madalam kui jahvatamisel.

MAGNETSEPARAATOR

SKIOLD muljurSuurtel muljuritel on standardina spetsiaalne sisselaskeava ja raske magnetseparaator, mis paikneb sahtlis, mida on kontrollimiseks ja tühjendamiseks lihtne eemaldada.

 

KVALITEETSED RULLID

SKIOLD muljurites kasutatavad rullid on valmistatud malmist, mis tagab toormaterjali optimaalse purustamise. Malmi pind püsib teravana pikka aega ja seda  karedat pinda on kerge taastada. Need rullid ei kulu siledaks nagu teistest väga tugevatest materjalidest valmistatud rullid.

MÜRATASE

Muljureid on alati peetud väga mürarikkaks. SKIOLDi viimastel muljurite mudelitel on tugijalgade otsas vibratsioonisummutid ja aeglasemalt pöörleva elektrimootoriga väheneb müratase 10 dbA avaldades minimaalset mõju võimsusele.

Tehnilised spetsifikatsioonid

KB 160 – 2/3

KB 300 – 3

Mootor 1400 p/min, kW

4

7,5

Rullikute arv

2-3

3

Rulliku diameeter mm

290

290

Rulliku laius, mm

160

300

Eelpurustusrullik, diameeter, mm

130

130

Eelpurustusrullik, laius, mm

150

290

Kaal koos mootoriga

260 kg

 460 kg