viljakuivatid,
mis on loodud Eesti kliimasse!

aastat kogemusi
viljakuivatite arendamise,
müügi ja hooldusega
0 +
kuud garantiid!
Turu kõige
pikem garantii.
0
tundi on maksimaalne
reageerimisaeg tehniliste
probleemide puhul!
0

Superior viljakuivatid on rätsepalahendus

Agroekspert Superior teraviljakuivati on parim lahendus Eesti heitlikesse ilmastikutingimustesse. Tuginedes oma pikaajalisele kogemusele ja lähtudes klientide soovist ning vajadustest, töötasime me koostöös inseneridega välja just Eesti oludesse kõige paremini sobiva teraviljakuivati “ Superior”.

Ära muretse,
Sul on garantii!

Kõik koostisosad on toodetud Euroopa liidus ja oma juhtautomaatikas kasutame tuntud elektroonikaseadmete tootja Schneider komponente, mis tagavad hea kasutusmugavuse ning suurepärase töökindluse. Selle tagatiseks on ka meie kuivatitel 36 kuu pikkune garantiiperiood!

Täisautomaatne portsionkuivati reziim

Erinevalt enamusest turul pakutavatest läbivoolukuivatitest on Superior kuivatil ka täisautomaatne portsionkuivati reziim! See tähendab, et kogu protsessi teeb kuivati iseseisvalt ära vastavalt ette määratud parameetritele.

Meie kogemused Eestis näitavad, et Superior viljakuivatid töötavad läbivooluna tõrgeteta ka vilja niiskusel 25-30%!

Selle tagab unikaalne kärgede ja õhukanalite konstruktsioon, mis võimaldab sooja õhu ühtlasema liikumise. Tänu sellele saab kasutada kuivatamisel ka kõrgemaid temperatuure – kuni 125°C ilma vilja kahjustamata, ja seda kõike väga madala gaasikulu juures!

Juhi ja jälgi kuivati tööd kas või teiselt poolt maakera!

Kõik meie kuivatilahendused on nutiseadmetega distantsilt jälgitavad ja juhitavad ning see tagab nii pideva ülevaate protsessidest kui ka vajaduse korral kiire seadistuste muutmise ja tehnilise abi.

Täisautomaatne
portsionkuivati reziim

Erinevalt enamusest turul pakutavatest läbivoolukuivatitest on Superior kuivatil ka täisautomaatne portsionkuivati reziim! See tähendab, et kogu protsessi teeb kuivati iseseisvalt ära vastavalt ette määratud parameetritele. Me kõik oleme juba harjunud kodus olevate automaatsete pesumasinatega, kus täidad masina ja valid programmi ning peale seda toimub pesu automaatselt ning tsükli lõppedes annab masin teada, et  töö on valmis. See ajendas ka meid looma täisautomaatse kuivatilahenduse, kus, kasutades automaatikat, täidab kuivati ennast ise (erinevalt pesumasinast kuhu peab inimene pesu sisse panema), kuivatab ettemääratud niiskuseni, jahutab vilja ja tühjendab kuivati ettemääratud hoidlasse ning alustab jälle otsast uut tsüklit! Sellised lahendused sobivad eriti hästi näiteks sel juhul, kui operaator peab samal ajal viibima kusagil mujal….kombaini roolis, vedama vilja või ka siis öösel töötades. Tihtipeale peab peremees ise kõigega hakkama saama ja seepärast ongi vaja seadmeid, mis elu lihtsamaks teevad!

Portsionreziimi soovitame ka kõrgema niiskusega kultuuride kuivatamisel. Kui vilja on võimalik transportöörides liigutada, siis saab see ka kuivatatud!

Pakutavate kuivatite tootlikus jääb . 10t/h kuni 500t / h vahele. Niiskuse eraldusega 5% / h

Saada meile päring veebivormi kaudu, et saaksime Sinuga ühendust võtta!