Privaatsus ja küpsised

Mis on küpsised (cookie)?

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab Teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. See võimaldab veebisaidil jätta meelde Teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks, et pakkuda isikupärasemat kasutuskogemust ja tagada mugav ning veatu veebilehe toimivus. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite.

Milliseid küpsiseid meie leht kasutab?

Analüütilised küpsised, mis vajalikud veebilehe kasutusharjumuste määramiseks ja võimalike vigade ennetamiseks. Analüütiliste küpsiste abil kogutud statistilise info alusel saame agroekspert.ee keskkonda muuta vastavalt kasutajate käitumisele mugavamaks ja loogilisemaks. Samuti on neid vaja, et ennetada vigu, mis võivad ilmneda veebilehe kasutamisel. Analüütilised küpsised ei kogu Teie seadmest teavet, mille abil oleks võimalik Teid tuvastada, kuid hoitakse alles pikemalt, et salvestada Teie kasutusharjumused ja tuvastada korduvkülastusi.

Kinnitame, et ei edasta küpsiste kasutamisest kogutud infot kolmandatele osapooltele ning kasutame neid üksnes meie veebilehega seotud eesmärkidel.

Kuidas keelata/piirata küpsiste kasutamist?

Järgnevad viited juhendavad, kuidas saate häälestada enamlevinud veebilehitsejaid küpsiste ja turvaseadete osas:

 

Vaata ka Euroopa Liidu e-privaatsuse määrust.